EN
Autoportretai

Naujienos > Vidmanto Martikonio meno kolekcijos AUTOPORTRETAI 2 pristatymas.
2010.10.18

Vidmanto Martikonio meno kolekcijos AUTOPORTRETAI 2 pristatymas.

2010 spalio 6 d. Šv.Jono gatvės galerija vyko verslininko, "Vilnojos" skulptūrų parko Sudervėje įkūrėjo ir menų mecenato Vidmanto Martikonio autoportretų kolekcijos pristatymas.  Pirmasis kolekcijos pristatymas "Autoportretai" įvyko 2007 m. Šv.Jono gatvės galerijoje ir sulaukė labai didelio visuomenės susidomėjimo.

Šiais metais Galerijoje eksponuojama kolekcija pasipildė naujais autoriais ir naujais darbais. Parodoje pamatysite naujų kolekcijos autorių Vinco Gečo, Stasio Jusionio, Sauliaus Kruopio, Stanislovo Kuzmos, Vilmanto Marcinkevičiaus, Jono Meko, Jūratės Stauskaitės, Jono Švažo, Vaidoto Žuko ir kt. darbus. Galerijoje eksponuojama daugiau kaip šimtas autoportretų, kuriuos sukūrė virš aštuoniasdešimt autorių.

 Lankytojai susipažins, toli gražu, ne su visa Vidmanto Martikonio kolekcija, matysite tik dalį darbų iš iki 2007 m. surinktos  kolekcijos bei naujų autorių autoportretus surinktus iki 2010 m.

Vidmantas Martikonis autoportretų kolekciją renka jau penkerius metus. Kolekcija, anot jos savininko, buvo intensyviai formuojama dviem kryptimis: arba iš anksto domintis konkretaus autoriaus kūryba, arba, pirmiausia, įsigyjant  patikusį darbą.

Parodos "AUTOPORTRETAI 2" ekspozicijoje, kaip ir privačiame rinkinyje dominuoja, tapyba, tačiau kolekcininkas toliau plečia ir grafikos darbų ir skulptūros kolekcijas.

Paroda veiks 2010-10-06 - 2010 10 30
Šv.Jono gatvės galerija
Šv.Jono g. 11, Vilnius
 
Galerijos darbo laikas: II -V  -  12.00 - 19.00, VI - 12.00 - 16.00,
Poilsio dienos VII, I

Maloniai kviečiame apsilankyti.