EN
Autoportretai

Naujienos > Vidmanto Martikonio galerijoje - muziejujue AUTOPORTRETAS atidaryta nauja Ievos Skauronės tapybos paroda „TAI ĮVYKO RYTOJAUS VAKARE“
2021.10.11

Vidmanto Martikonio galerijoje -  muziejujue AUTOPORTRETAS atidaryta nauja Ievos Skauronės tapybos paroda „TAI ĮVYKO RYTOJAUS VAKARE“

Ieva Skauronė – menininkė, nuo 2019 m. – Vilniaus dailės akademijos rektorė.

Naujausioje jos kūrybos parodoje, kuri sudaryta nedidelės retrospektyvos principu, atspindėti svarbesni I. Skauronės tapybos ciklai, temos, kūrybiniai eksperimentai.

Jos pavadinime slypintis paradoksas – tai kartu ir „raktas“ perskaityti visos parodos ir atskirų kūrinių potekstes. Praeitis, įžengianti į ateitį, ir atvirkščiai, laiko ribų sąlygiškumo pojūtis apibendrina tam tikrus asmeninius moteriškus išgyvenimus, ir skaudžią istorinę patirtį, kuria alsuoja mūsų miestų , miestelių pastatai, gatvės, kuri sklinda iš televizijos ekranų ir internetinės žiniasklaidos, ir yra išgyvenama, kaip sava, artima. „Dideli“ ir „maži“, asmeniniai ir bendražmogiškieji įvykiai menininkės kūrybojedažnai tampa vienu persipinančiu pasakojimu. 

Ieva Skauronė nuo 2003 m. yra surengusi daugiau nei 20 personalinių parodų, yra daugelio grupinių tapybos parodų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą Vidmanto Martikonio galerijoje – muziejuje AUTOPORTRETAS Pilies g. 12, Vilnius. Paroda atidaryta kiekvieną trečiadienį – sekmadienį nuo 11 iki 18 val. Paroda veiks iki 2021 12 12.