lt en
Naujienų prenumerata

Naujienos

2021-10-11Vidmanto Martikonio galerijoje - muziejujue AUTOPORTRETAS atidaryta nauja Ievos Skauronės tapybos paroda „TAI ĮVYKO RYTOJAUS VAKARE“

Ieva Skauronė – menininkė, nuo 2019 m. – Vilniaus dailės akademijos rektorė. Naujausioje jos kūrybos parodoje, kuri sudaryta nedidelės retrospektyvos principu, atspindėti svarbesni I. Skauronės tapybos ciklai, temos, kūrybiniai eksperimentai.

2021-08-17Skulptūrų parkas „Vilnoja“ – puiki vieta palydėti vasarą

Šelmė vasara barsto paskutinius kalendoriaus lapus. Pats tinkamiausias laikas pasivaikščioti gamtoje, surikiuoti savo mintis ir pasiruošti skubančiam rudeniui. Kviečiame apsilankyti Vidmanto Martikonio akmens skulptūrų parke „Vilnoja“, apžiūrėti čia esančias skulptūras, nuostabioje aplinkoje lengvai prisiliesti prie artėjančio gamtos virsmo. Tai vieta, kur galima prasmingai atsisveikinti su vasara.

2021-07-01Nauja paroda „Moterys dailininkės apie save“

2021 m. liepos 2 d., penktadienį, Vidmanto Martikonio galerijoje - muziejuje “Autoportretas”, esančioje Vilniuje, Pilies g. 12, atidaroma paroda „Moterys dailininkės apie save“.

2021-05-14“Sapnas” aplankė “Vilnoją”

Pas mus parke, jaukioje vietoje, įsitaisė skulptoriaus Juozo Genevičiaus darbas “Sapnas”. Šio autoriaus kita skulptūra “Vilnoja” jau iš seniau puošia mūsų parką.

2021-05-14Įspūdingi meno sandoriai

Pablo Picasso paveikslas „Moteris, sėdinti prie lango“ „Christie‘s“ aukcione Niujorke buvo parduotas už 103,4 milijonų dolerių. Nors dar prieš 8 metus Londone šis paveikslas buvo įsigytas už 40,2 milijonus dolerių. Tai tik patvirtina, kokia gyvybinga yra meno rinka pasaulyje ir aišku, koks ypatingas menininkas buvo P. Picassas.

© Stoneart 2001-2021