lt en

Skirkite 2 % pajamų mokesčio

Esate savarankiškas žmogus ir pats sprendžiate, kaip elgtis su savo pinigais. Tačiau, ar visada žinote, kur nukeliauja Jūsų mokesčiai? Jūs patys turite galimybę skirstyti valstybės pinigus ir dovanoti 2 procentus savo sumokėto pajamų mokesčio nevyriausybinėms organizacijoms, toms, kurių idėjos Jums patinka, ir kurios iš valstybės negauna jokios paramos.

Jeigu Jums artima "Vilnojos" veikla, kviečiame ir Jus prisidėti prie akmens meno puoselėjimo Lietuvoje, paskiriant 2 procentus pajamų mokesčio visuomeninei organizacijai "Vilnoja". Jums tereikia užpildyti pridėta prašymą ir taip, neišleisdami nė lito, paremsite šio unikalaus akmens skulptūrų parko augimą bei klestėjimą.

  1. Prašymo lape įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, nuolatinę gyvenamąją vietą, telefoną bei elektroninio pašto adresą.  Apačioje parašykite vardą, pavardę ir pasirašykite. Nepamirškite įrašyti datos.
  2. Jeigu Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikite kartu su ja.
  3. Jei metinės pajamų deklaracijos pateikti neprivalote, prašymą įdėkite į voką, užklijuokite jį ir kitoje pusėje pasirašykite taip, kad voko nebūtų galima atplėšti, nepažeidus parašo vientisumo.
  4. Prašymą iki šių metų balandžio 30 dienos Valstybinei mokesčių inspekcijai pristatykite taip, kaip Jums patogiau: tiesiogiai arba nusiųskite adresu: Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Žalgirio g. 122, LT – 09300, Vilnius.  


Iš anksto dėkojame
Visuomeninės organizacijos vardu -
Vidmantas Martikonis

Čia rasite prašymo formą FR0512

© Stoneart 2001-2018